Centrum Papieru
Telefon do nasTELEFON
12 411 94 96
Ocena sklepu
Nasze certyfikaty
  • {$partner.title}
  • {$partner.title}
  • {$partner.title}
Obecni w serwisie

Strona kontaktowa - Centrum Papieru Kraków

Dane firmy
Centrum Papieru Dariusz Jucha
ul. Wolska 2c
30-663 Kraków
NIP: 676-117-76-89

Godziny otwarcia
PN-PT od 9.00 do 17.00
SOBOTA od 10.00 do 14.00

Konto bankowe
Bank PEKAO SA
76 1240 4878 1111 0000 4716 4491
ZAPYTAJ ON-LINE
Jeżeli nasi handlowcy są dostępni możesz porozmawiać przez Chat on-line

Telefony ogólne
12 411 94 96 / 12 421 15 77 / 12 31-22-500 / 12 31-22-583 / 12 431 13 10
GSM ORANGE 505 258 356 / 504 128 135
Mapa dojazdowa ( dojazd do ulicy Wolskiej 2c od ul. Wielickiej )
Wyświetl większą mapę
SKLEP FIRMOWY:
ul. Wolska 2c
30-663 Kraków
sklep.firmowy@centrumpapieru.pl
Telefon:   33660830 Telefon: 12 411 94 96 wew. 2
ul. Czarnowiejska 47b
30-049 Kraków
czarnowiejska@centrumpapieru.pl
Telefon:   47777343 Telefon: 12 634 34 34, 798 908 266
 
DZIAŁ HANDLOWY:
Dominika Gajoszek
specjalista ds. obsługi Klienta
dominika.gajoszek@centrumpapieru.pl
Telefon:   5879481 Telefon: 12 411 94 96 wew. 1
Klaudia Stateczna
specjalista ds. sprzedaży
klaudia@centrumpapieru.pl
Telefon:   60959205 Telefon: 12 411 94 96 wew. 1
Bartosz Mistat
specjalista ds. sprzedaży
sklep.firmowy@centrumpapieru.pl
Telefon:   33660830 Telefon: 12 411 94 96 wew. 2
 
SKLEP INTERNETOWY:
Klaudia Stateczna
specjalista ds. sprzedaży
klaudia@centrumpapieru.pl
Telefon:   60959205 Telefon: 12 411 94 96 wew. 1
Bartosz Mistat
specjalista ds. sprzedaży
sklep.firmowy@centrumpapieru.pl
Telefon:   33660830 Telefon: 12 411 94 96 wew. 2
 
DZIAŁ ALLEGRO:
Dominika Gajoszek
specjalista ds. obsługi Klienta
dominika.gajoszek@centrumpapieru.pl
Telefon:   5879481 Telefon: 12 411 94 96 wew. 1
Grzegorz Łapa
specjalista ds. handlu
grzegorz@centrumpapieru.pl
Telefon:   8436545 Telefon: 12 411-94-96 wew. 7
 
DZIAŁ URZĄDZEŃ WIELKOFORMATOWYCH:
Mateusz Homoncik
specjalista ds. urządzeń wielkoformatowych
mateusz@centrumpapieru.pl
Telefon:   52908139 Telefon: 12 431 13 10 wew. 4
Krzysztof Liszka
specjalista ds. urządzeń wielkoformatowych
krzysztof@centrumpapieru.pl
Telefon:   60496644 Telefon: 12 411 94 96 wew. 4
Paweł Rakoczy
specjalista ds. urządzeń wielkoformatowych
pawel.rakoczy@centrumpapieru.pl
Telefon:   37452781 Telefon: 12 411 94 96 wew. 4
 
DZIAŁ REKLAMACJI:
Reklamacje
reklamacje@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411-94-96 wew. 1
 
ROZWÓJ BIZNESU / MARKETING:
Łukasz Grabuś
lukasz@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411-94-96
 
KSIĘGOWOŚĆ:
Księgowość
ksiegowosc@centrumpapieru.pl
Telefon: 12 411-94-96 wew. 5
 
ZAKUPY / SPRZEDAŻ HURTOWA
Grzegorz Łapa
specjalista ds. handlu
grzegorz@centrumpapieru.pl
Telefon:   8436545 Telefon: 12 411-94-96 wew. 7